text_item_name (098) 260-89-83 +38 (050) 583-19-03 +38 (098) 260-89-83 shop@nagorodi.com.ua
Інтернет-магазин Nagorodi
111

Зварювальний апарат Daewoo DW 170 Master line

Код товару: DW 170
 • -24% Зварювальний апарат Daewoo DW 170 Master line
 • Зварювальний апарат Daewoo DW 170 Master line
 • Зварювальний апарат Daewoo DW 170 Master line
 • Зварювальний апарат Daewoo DW 170 Master line
 • Зварювальний апарат Daewoo DW 170 Master line
 • Зварювальний апарат Daewoo DW 170 Master line
 • Зварювальний апарат Daewoo DW 170 Master line
грн 2499 In stock
3 295 грн
2 499 грн
Купити
Купити у розстрочку
Тип зварювального апарату інверторний
Зварювальний струм, А 20-170
Діаметр електрода, мм 1.6-4
Вхідна напруга, В 190-260
Макс. споживана потужність, Вт 6500
Код товару: DW 170
xxl
Сертифікат
Офіційна гарантія
Гарантія повернення
Передпродажна підготовка
Технічне обслуговування
200 грн за розпакування Даруємо 200 грн за розпакування товару.
Автор кожного відеоролика, який редакція сайту вважатиме якісним, отримає заохочувальний промокод на 200 грн
Безкоштовна доставка Ми доставимо Ваші покупки у будь-яку точку України цілком безкоштовно і зручним для Вас перевізником. У разі замовлення товару з післяплатою - повернення грошей також за наш рахунок. Ви сплачуєте тільки за товар!
 • Daewoo DW 170  інверторний апарат для зварювання найбільш відповідальних деталей і конструкцій. Він розроблений відповідно до новітніх технологій та призначається для зварювальних робіт штучними електродами з покриттям. Інверторна технологія забезпечує високу продуктивність пристрою, а також відмінну якість зварних швів і максимальну зручність експлуатації.

  Зварювальний апарат обладнаний біполярними транзисторами власного виробництва Daewoo. Ця розробка — останнє слово в галузі силової електроніки. IGBT-транзистори керуються за допомогою мікропроцесора. Також вони збільшують надійність та поліпшують тепловідведення з поверхні модуля.

  Це обладнання працюватиме в нормальному режимі при напрузі мережі у 190-260 В. Таким чином гарантується добра продуктивність і висока якість зварного шва.

  У пристрої передбачено функції швидкого старту, форсажу дуги та антизалипання електрода. Так, функція Hot Start спрощує початок роботи з апаратом: зварний струм збільшується до 100% від обраного параметра під час запалювання зварювальної дуги та формування зварювальної ванни. Це дозволить легко та просто впоратися з використанням пристрою навіть зварнику-початківцю. Функція Arc Force передбачена для збільшення зварювального струму, коли мимовільно збільшується відстань між електродом і швом, щоб зберегти зварювальну дугу і забезпечити безвідмовну роботу. Функція Anti-Stick покликана збільшити термін служби зварювального устаткування: подача зварювального струму припиниться в момент прилипання електрода та зникнення зварювальної дуги. Подача струму відновлюється, коли електрод від’єднується від зварного шва.

  В апараті також задіяний захист від перегріву та перевантаження. Тут застосована примусова система охолодження та система автовідключення, якщо апарат перегрітий або перевантажений. Відвести надмірне тепло допомагають ефективна вентиляція та корпус, виготовлений зі сталі, тож працювати із пристроєм можна при температурі до +40 °С.

  Кращі показники періоду ввімкнення досягаються завдяки сучасним комплектуючим і примусовій системі охолодження. Працюючи максимальним зварювальним струмом, ПВ дорівнюватиме 60%, а це значить, що можна безперервно працювати апаратом 6 хвилин із 10-ти можливих.

  Достатньо довгі проводи тримача електрода (1,8 м) і заземлення (1,2 м) забезпечують максимальну зручність під час роботи оператора зварювального обладнання цієї моделі.

  Термін основної гарантії на зварювальний апарат становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

  Додаткова інформація для покупця:

  Зварювальний апарат DW 170 (20-170 А) — молодша з представлених моделей в лінійці зварювальних інверторів Daewoo за діапазоном зварювального струму. Наступна після неї — DW 175 (20-175 А).

  Обрати підходящу зварку можна в розділі «Зварювальне обладнання».

 • Основні характеристики

  Тип зварювального апарату інверторний
  Зварювальний струм, А 20-170
  Діаметр електрода, мм 1.6-4
  Вхідна напруга, В 190-260
  Макс. споживана потужність, Вт 6500
  Макс. споживаний струм, А 29.7
  Довжина кабелю, м 1.2
  Функція ANTI STICK так
  Довжина проводу тримача електрода, м 1.8
  Тип охолодження вентилятор
  Клас захисту IP21
  Температура експлуатації від −10 до +40 °С
  Коефіцієнт потужності 0.76
  Розміри (Д×Ш×В), мм 290×185×180
  Вага, кг 2.3
  Клас ізоляції F
  Функція ARC-FORCE так
  Функція НОТ START так
 • Відгуки покупців (0)

  Написати відгук
  Ваша оцінка:
  Iм'я:
  Е-mail:
  Відгук:
  Залишити відгук

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/nagorodi/nagorodi.com.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 492Необработанных заказов: