text_item_name (098) 260-89-83 +38 (099) 369-37-98 +38 (098) 260-89-83 shop@nagorodi.com.ua
Інтернет-магазин Nagorodi
111

Сервіс і гарантія

Інтернет-магазин NAGORODI піклується про Вас, дорогі покупці, тому пропонує Вам на сайті nagorodi.com.ua тільки оригінальну сертифіковану продукцію перевірених виробників, яка користується популярністю у всьому світі. Ми співпрацюємо виключно з офіційними постачальниками і ручаємося за якість наших товарів.

Саме тому до кожного товару обов’язково додається гарантійний талон виробника із зазначенням гарантійного терміну і адреси сервісних центрів. Виробники беруть на себе різні гарантійні зобов’язання, а період, протягом якого здійснюється безкоштовне обслуговування, може становити від року до десяти років.

Перевірити комплектацію, відсутність дефектів і ушкоджень Ви зможете при отриманні товару від кур’єра або в пункті видачі транспортної компанії. При виявленні недоліків в авторизованому сервіс-центрі буде проведена експертиза, після якої Вам нададуть письмовий висновок.

Якщо товар не відповідає вимогам, Ви можете в 14-денний термін повернути його з відшкодуванням сплаченої суми. Гарантія не поширюється на випадки, коли був вичерпаний ресурс виробу, коли він зазнав природного зносу або потребує обслуговування.

Якщо у Вас виникнуть які-небудь питання щодо сервісного обслуговування, зверніться до менеджерів нашого інтернет-магазину NAGORODI — вони завжди нададуть всю необхідну інформацію і відповіді на усі запитання.

Важливо!

Ми продаємо якісну продукцію, але статися може всяке, тому завжди оглядайте товар при отриманні та перевіряйте його працездатність. Також перевірте, чи є всі необхідні документи, в тому числі інструкція і гарантійний талон. Бажаємо Вам приємних покупок!

Есть необработанные заказы

Notice: Undefined variable: newOrdersExists in /home/nagorodi/nagorodi.com.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_new_polianna_template_common_footer.tpl on line 492Необработанных заказов: